$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium magisterské studium Management v zábavním průmyslu v Austrálie - Victoria - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Management v zábavním průmyslu v Austrálie - Victoria

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Jap… Čtěte více

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Kombinované studium magisterské studium Management v zábavním průmyslu v Austrálie - Victoria - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Management v zábavním průmyslu v Austrálie - Victoria Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Victoria zde!

Méně
Další informace o studiu v Austrálii
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Australian Institute of Music
Sydney, Austrálie +1 Více

Posílit své myšlení robustními podnikatelskými strategiemi.

Posílit své myšlení robustními podnikatelskými strategiemi. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
2 - 4 roky
Angličtina
Kampus