Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím - Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím

Management společenských událostí

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

event management vyžaduje využití dovedností projektového řízení a technik k vytváření a provádění akcí, jako jsou setkání, konference, festivaly, kongresy a koncerty. To vyžaduje extrémní organizaci a pozornost k detailu naplánovat a provést úspěšnou akci.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Pro ty, kteří mají zájem o studium v ​​hlavním městě s bohatým dědictvím, Řím je to pravé místo. Má výrazné univerzity jako je University of Rome, která poskytuje studijní programy v nejrůznějších oborech, jako je historie a techniky. Toto město je klidné a ideální pro život.

Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management společenských událostí v Itálie - Řím Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Řím zde!

Čtěte více

Magisterský Titul V Oboru Event Management

Up Level School of Management
Campus forma Kombinované 124 - 124  November 2017 Itálie Milán Řím Neapol + 2 více

Master in Event Management je moderní a inovativní vzdělávání, které připravuje odborníky v oblasti tvorby a správy událostí. Na rozdíl od jiných tradičních kurzů Event Management si klade za cíl být obsáhlejší nástroj: je to specifická mistr na plánovacích strategií v odvětví MICE a na základy integrované komunikace navrženy tak, aby vyhovovaly organizační a komunikační techniky. [+]

Kombinované magisterske studium Management společenských událostí Řím. Master in Event Management je moderní a inovativní vzdělávání, které připravuje odborníky v oblasti tvorby a správy událostí. Na rozdíl od jiných tradičních kurzů Event Management si klade za cíl být obsáhlejší nástroj: je to specifická mistr na plánovacích strategií v odvětví MICE a na základy integrované komunikace navrženy tak, aby vyhovovaly organizační a komunikační techniky. Proč si vybrat Master in Event Management? Nový Master in úrovni Event management Up připravuje se vešly vás působí ve vysoce konkurenčním odvětví prostřednictvím školení o 360 stupňů v událostech a v sektoru myší. Co znamená Event Manager? Master připravuje komplexně Správce profesionálové událostí, aby mohli působit na trhu akcí "národní a mezinárodní", profesionál, který plánuje a rozvíjí událost, přebírá odpovědnost za výběr tvůrčích prvků, technický a logistiky. Uvědomuje si, a stará se o celý proces plánování akcí, budování značky, marketingové a komunikační strategii, a to výrobu audio-video, scénáristika, logistiku, rozpočtování, vyjednávání a globální zákaznický servis. Event management Řešení nejmodernější tvoří - skrze tento konkrétní kurz - profesionální role, které mohou držet krok s požadavky trhu, a dokonce je předvídat, a to díky zvukem a důkladné školení, které kromě teoretických a praktických dovedností potřebných pro odeslání každý konkrétní a účinný přístup k řízení korporátní komunikace na internetu. Vzdělání, které zajistí otevření jakékoliv inovace, které mají být neustále aktualizovány a master účinně každá nová marketingová a komunikační techniky. (Podrobný sylabus) umístění Milán Řím Neapol Profesionální zásuvky Master in Event Management otevře důležitý kariérní volbu. Zde jsou některé z... [-]