Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím - Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím

Management společenských událostí

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

event management zahrnuje dohlíží velký tým za účelem vytvoření úspěšné akce pro své klienty. V programu pro správu událostí můžete dozvědět plánování, marketing, set-up, provoz clean-up a dokonce i po události dovednosti hodnocení.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Pro ty, kteří mají zájem o studium v ​​hlavním městě s bohatým dědictvím, Řím je to pravé místo. Má výrazné univerzity jako je University of Rome, která poskytuje studijní programy v nejrůznějších oborech, jako je historie a techniky. Toto město je klidné a ideální pro život.

Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Itálie - Řím - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management společenských událostí v Itálie - Řím Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Řím zde!

Čtěte více

Magisterský Titul V Oboru Event Management

Up Level School of Management
Campus forma Kombinované 124 - 124  April 2018 Itálie Milán Řím Neapol + 2 více

Master in Event Management je moderní a inovativní vzdělávání, které připravuje odborníky v oblasti tvorby a správy událostí. Na rozdíl od jiných tradičních kurzů Event Management si klade za cíl být obsáhlejší nástroj: je to specifická mistr na plánovacích strategií v odvětví MICE a na základy integrované komunikace navrženy tak, aby vyhovovaly organizační a komunikační techniky. [+]

Master in Event Management je moderní a inovativní vzdělávání, které připravuje odborníky v oblasti tvorby a správy událostí. Na rozdíl od jiných tradičních kurzů Event Management si klade za cíl být obsáhlejší nástroj: je to specifická mistr na plánovacích strategií v odvětví MICE a na základy integrované komunikace navrženy tak, aby vyhovovaly organizační a komunikační techniky.

Proč si vybrat Master in Event Management?

Nový Master in úrovni Event management Up připravuje se vešly vás působí ve vysoce konkurenčním odvětví prostřednictvím školení o 360 stupňů v událostech a v sektoru myší.

Co znamená Event Manager?

Master připravuje komplexně Správce profesionálové událostí, aby mohli působit na trhu akcí "národní a mezinárodní", profesionál, který plánuje a rozvíjí událost, přebírá odpovědnost za výběr tvůrčích prvků, technický a logistiky. Uvědomuje si, a stará se o celý proces plánování akcí, budování značky, marketingové a komunikační strategii, a to výrobu audio-video, scénáristika, logistiku, rozpočtování, vyjednávání a globální zákaznický servis.... [-]