Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Austrálie - Sydney - Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Austrálie - Sydney hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Austrálie - Sydney - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Austrálie - Sydney

Management společenských událostí

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

event management vyžaduje silné problém řešit dovednosti, jakož i kreativitu, řízení a organizace času, který je často nedílnou součástí programu. Můžete také učí vedení a komunikační dovednosti, aby pomohla posílit svou kariéru připravenost. 

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Sydney je doma k nejvíce high-létání australských škol. Nejstarší univerzita v Austrálii, University of Sydney je v rámci institucí ve městě. Jiní jsou Australské katolické univerzity a University of New South Wales.

Kombinované magisterské studium Management společenských událostí v Austrálie - Sydney - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management společenských událostí v Austrálie - Sydney Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Sydney zde!

Čtěte více

Magistr Event Management

University of Technology Sydney
Campus forma Kombinované 1.5 - 3 let January 2019 Austrálie Sydney

Master of Event Management je určen na rozvoj schopností na vysoké úrovni řízení a znalosti dostatečné k tomu, aby studenti na manažerských pozicích v široké a mnohostranné průmyslu událostí. [+]

Tento kurz se snaží vybudovat odbornou způsobilost v oblasti event managementu, spolu s aplikovaným pochopení procesů a postupů souvisejících s obecnou řízení podniku. S tímto záměrem v mysli, kurz zahrnuje předměty, které se snaží rozvíjet porozumění vzniku události, plánování a realizaci procesu a všeobecných podnikatelských subjektů, které slouží k vytvoření ocenění organizační vedení a řízení. Kromě toho, kurz nabízí studentům možnost absolvovat tři volitelné předměty z celé UTS Business School s cílem dále rozvíjet své dovednosti a znalostní bázi v jejich oblasti zájmu.

Cílem tohoto kurzu je rozvíjet u studentů obou profesních dovedností a znalostí souvisejících s pozici manažera akce, stejně jako na vysoké úrovni kompetencí obecných manažerských business dostatečné k rozvoji nebo řídit organizaci zabývající se výrobou veřejné, firemní a jiné typy událostí.... [-]