Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI - Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI

Management podniku

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Mnoho fáze se typicky používají v řízení organizace, se obvykle začíná s plánováním a vede k provedení. Vedení je rozhodující pro proces a zdroje musí být efektivně řízeny pro některého plánování uspět.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Michigan je středozápadní stát USA. Název je odvozen od francouzského slova znamenat velkou vodu nebo velkého jezera. Cestovní ruch je jedním z hlavních průmyslových odvětví státu. Tam jsou četné univerzity a soukromé vysoké školy se rozšířily po celé zemi. Více než 10 vysokých škol jsou klasifikovány a výzkumných univerzit.

Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Michigan, MI zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Management podniku Spojené státy americké Michigan, MI země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Spojené státy americké místo.

or search for similar programs here