Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI - Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI

Management podniku

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

MSc v oboru řízení organizace má za cíl rozvíjet schopnosti studentů řešit složité řízení kontextech. Základní dovednosti pro řešení těchto situací jsou kritické myšlení, komunikace, vedení a behaviorální povědomí. Všechny jsou považovány za podstatné pro správce.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Michigan je středozápadní stát USA. Název je odvozen od francouzského slova znamenat velkou vodu nebo velkého jezera. Cestovní ruch je jedním z hlavních průmyslových odvětví státu. Tam jsou četné univerzity a soukromé vysoké školy se rozšířily po celé zemi. Více než 10 vysokých škol jsou klasifikovány a výzkumných univerzit.

Kombinované magisterské studium Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management podniku v Spojené státy americké - Michigan, MI Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Michigan, MI zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Management podniku Spojené státy americké Michigan, MI země. Vyzkoušejte naše kategorie MSc Management podniku místo.
Management podniku

Search for similar programs here