Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur - Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur

Management podniku

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

MSc v oboru řízení organizace má za cíl rozvíjet schopnosti studentů řešit složité řízení kontextech. Základní dovednosti pro řešení těchto situací jsou kritické myšlení, komunikace, vedení a behaviorální povědomí. Všechny jsou považovány za podstatné pro správce.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Management podniku Francie Provence-Alpes-Cote d'Azur země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Francie místo.

or search for similar programs here