Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur - Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur

Management podniku

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Master of Science v řízení organizace v určený k rozvoji Manager je základní dovednosti. Tyto dovednosti jsou kritické myšlení, komunikace, vedení a behaviorální dovednosti. Tyto dovednosti jsou vyučovány s cílem rozvíjet student 's schopnost řešit složité řízení kontextech.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management podniku v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Provence-Alpes-Cote d'Azur zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Management podniku Francie Provence-Alpes-Cote d'Azur země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Francie místo.

Search for similar programs here