Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Aix - Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Aix hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Aix - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Aix

Management podniku

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Obě krátkodobé i dlouhodobé rozsah cíle jsou vytvářeny a dosahuje řízení organizace. Počínaje s plánem, organizace pomáhá s jeho výkonem a efektivní vedení má zásadní význam pro proces. A konečně, je potřeba řídící prostředek pro zajištění úspěchu.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Aix - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management podniku v Francie - Aix Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Aix zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Management podniku Francie Aix země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Francie místo.

Search for similar programs here