Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie

Management podniku

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Vedení, řízení zdrojů, plánování a organizování jsou nástroje používané v rámci řízení organizace. K cílům patří připravit obchodní nebo neziskový subjekt zvládnout jak aktuální temporalities a budoucí strategii.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management podniku v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Výzkum Master - Specialita Modelování A řízení Organizací

Ecole Centrale Lille
Campus forma September 2018 Francie Villeneuve-d'Ascq

Momo specialita - Modelování a management organizace - si klade za cíl vyškolit studenty v druhém ročníku magisterského obchodů průmyslového výzkumu a vývoje, akademického výzkumu a poradenství v oblasti modelování organizací [+]

Master of Science - speciálky modelování a managementu organizací Specialitou Momo - Modelování a řízení organizací - vlak sophomores mistr na kariéru v oblasti průmyslového výzkumu a vývoje, akademického výzkumu a poradenství v oblasti AIMS modelování organismů (podnikových informačních systémů) a řízení inovačních organismy.

Cílem je předat vědět, jak navrhnout a zlepšit informovanost a organizaci podnikových procesů a vládních systémů.

Proces modelování je rozdělen do dvou hlavních oblastí:

- Modelování organizací: Vedl o Engineering modely, Modeling Business logistických procesů, interoperabilita a ontologiích... [-]