Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie

Management podniku

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Obě krátkodobé i dlouhodobé rozsah cíle jsou vytvářeny a dosahuje řízení organizace. Počínaje s plánem, organizace pomáhá s jeho výkonem a efektivní vedení má zásadní význam pro proces. A konečně, je potřeba řídící prostředek pro zajištění úspěchu.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Kombinované magisterské studium Management podniku v Francie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management podniku v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Výzkum Master - Specialita Modelování A řízení Organizací

Ecole Centrale Lille
Campus forma September 2018 Francie Villeneuve-d'Ascq

Momo specialita - Modelování a management organizace - si klade za cíl vyškolit studenty v druhém ročníku magisterského obchodů průmyslového výzkumu a vývoje, akademického výzkumu a poradenství v oblasti modelování organizací [+]

Master of Science - speciálky modelování a managementu organizací Specialitou Momo - Modelování a řízení organizací - vlak sophomores mistr na kariéru v oblasti průmyslového výzkumu a vývoje, akademického výzkumu a poradenství v oblasti AIMS modelování organismů (podnikových informačních systémů) a řízení inovačních organismy.

Cílem je předat vědět, jak navrhnout a zlepšit informovanost a organizaci podnikových procesů a vládních systémů.

Proces modelování je rozdělen do dvou hlavních oblastí:

- Modelování organizací: Vedl o Engineering modely, Modeling Business logistických procesů, interoperabilita a ontologiích

... [-]