MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Management mořských a pobřežních zdrojů v Hongkong - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Management mořských a pobřežních zdrojů v Hongkong

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Mistr v pobřežních a mořských Management poskytuje interdisciplinární vzdělání v oblasti přírodních zdrojů, udržitelnosti a řízení. Díky in-hloubkové studie, studenti získají solidní základy v řízení zdrojů a její význam v moderním světě.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Kombinované studium magisterské studium Management mořských a pobřežních zdrojů v Hongkong - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Management mořských a pobřežních zdrojů v Hongkong. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Management mořských a pobřežních zdrojů, Hongkong Filter

MPhil v mořské environmentální vědě

The Hong Kong University of Science and Technology
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Cílem programu MPhil je vyškolení postgraduálních studentů k nezávislému výzkumu v námořní oblasti životního prostředí. Je nutné předložit a úspěšně obhájit práci na základě p ...

Čtěte více