MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Management informačních technologií Afrika

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Akademická studie řízení informačních technologií může zahrnovat učení o systémech správy databází, počítačovém hardwaru a softwaru a technologických řešeních problémů s řízením. Absolventi těchto programů obvykle vykonávají kariéru ve vedoucích IT týmech v oblasti bezpečnosti sítí nebo konkrétních technologických projektů.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Kombinované studium Management informačních technologií Afrika. Získejte všechny informace o Kombinované studium Management informačních technologií a obraťte se na školu přímo Afrika!

2 Výsledky v Management informačních technologií, Afrika Filter

MCom v oblasti informačních technologií (výzkum)

University of Johannesburg
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikované kompetence studenta na pokročilé (výkonné) úrovni v oblasti zvládnutí, analýzy, interpretace a porozumění principům a metodám ří ...

Čtěte více

MSc v oboru řízení informačních technologií

INtel College
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Kampus

Osnovy převážně skládá z technických znalostí a dovedností, aby výkon kariéry v různých prostředích řízení informačních technologií. Masters v oblasti informačních technologií ...

Čtěte více