Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie - Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie

Management dodavatelského řetězce

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Magisterský titul v oboru řízení dodavatelského řetězce poskytne znalosti pro řádný výkon dodavatelských řetězců. Studenti se seznámí marketingu, zajišťování zdrojů, logistika, řízení zásob a vztahů se zákazníky. Studenti budou schopni provádět v jakékoliv poloze související logistiky.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management dodavatelského řetězce v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Management dodavatelského řetězce Austrálie země. Vyzkoušejte naše kategorie MSc Management dodavatelského řetězce místo.

Search for similar programs here