Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie - Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie

Management dodavatelského řetězce

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Magisterský titul v oboru řízení dodavatelského řetězce poskytne znalosti pro řádný výkon dodavatelských řetězců. Studenti se seznámí marketingu, zajišťování zdrojů, logistika, řízení zásob a vztahů se zákazníky. Studenti budou schopni provádět v jakékoliv poloze související logistiky.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Kombinované magisterské studium Management dodavatelského řetězce v Austrálie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management dodavatelského řetězce v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr Strategického řízení Dodavatelského řetězce (rozšíření)

University of Technology Sydney
Campus forma Kombinované 2 - 4 let January 2018 Austrálie Sydney

Stále rostoucí zájem mezi firemními manažery a akademiky v dodavatelských řetězcích, vznik vyspělých ekonomik na služby spojené informační systémy, který zahrnuje rušivé technologie cloud computing a analytických údajů, nové postupy řízení a přístupů a tlak globální konkurence, umístili prémie na ty, kteří mají široké znalosti o tom, jak plánovat a řídit složité obchodní operace a souvisejících procesů. Dále, v dnešním volatilním prostředí, rizika a složitost dodavatelských řetězcích byly hlavní problémy, kterým čelí průmysl, který vybízí podniky, aby plodit více organický schopnost vyrovnat se s neočekávaným přerušením. Tento kurz je navržen tak, aby uspokojit potřeby těch zaměstnaných ve všech odvětvích podnikání, a kteří hledají pokročilé znalosti sítí dodavatelského řetězce strategií pro zadávání veřejných zakázek, provoz a řízení logistiky. Master of Strategic Supply Chain Management (rozšíření) je určen pro ty, kteří chtějí získat značný vhled a dovednosti v těchto oblastech. Dodatečné jsou předmětem volby Tento program poskytuje zahrnuje možnost specializovat se hlouběji do jádra strategického a taktického hlediska designu sítě a logistické sítě, stejně jako systematické uplatňování metodiky zlepšování v rámci zadávání veřejných zakázek a dodavatelského řetězce procesů, které pomáhají snižovat variabilitu a nejistotu prostřednictvím dodavatelského řetězce umožňuje lepší kontrolu kvality výrobků a služeb. Kromě operací a schopností řízení dodavatelského řetězce, studenti dále zvyšovat dovednosti, odborné praxe, odborné znalosti a schopnosti prostřednictvím lepšího porozumění organizačních a řídicích postupů a mezinárodním kontextu. [+]

Kurz je navržen tak, aby uspokojit potřeby těch zaměstnaných ve všech odvětvích podnikání.

Kurz poskytuje profesionálům s pokročilými schopnostmi řízení hodnotového řetězce a znalosti zlepšit jejich porozumění povaze a přínosu řízení provozu, řízení dodavatelského řetězce a funkce pro zadávání veřejných zakázek na profesionální úrovni.

Kariérní možnosti zahrnují postavení v řízení provozu, řízení servisní operace, globální logistiky a návrh sítě, dodavatelského řetězce a řízení logistiky a strategického nákupu.

[-]

Magistr Strategického řízení Dodavatelského řetězce

University of Technology Sydney
Campus forma Kombinované 1.5 - 3 let January 2018 Austrálie Sydney

Stále rostoucí zájem mezi firemními manažery a akademiky v dodavatelských řetězcích, vznik vyspělých ekonomik na služby spojené informační systémy, který zahrnuje rušivé technologie cloud computing a analytických údajů, nové postupy a přístupy k řízení a tlak celosvětové hospodářské soutěže, umístil prémie na ty, kteří mají široké znalosti o tom, jak plánovat a řídit složité obchodní operace a souvisejících procesů. Dále, v dnešním volatilním prostředí, rizika a složitost dodavatelských řetězcích byly hlavní problémy, kterým čelí průmysl, který vybízí podniky, aby plodit více organický schopnost vyrovnat se s neočekávaným přerušením. Master of Strategic Supply Chain Management je určen pro ty, kteří chtějí získat významné poznatky a dovednosti v těchto oblastech. [+]

Kurz je navržen tak, aby uspokojit potřeby těch zaměstnaných ve všech odvětvích podnikání, a kteří hledají pokročilé znalosti sítí dodavatelského řetězce strategií pro zadávání veřejných zakázek, provoz a řízení logistiky.

Kurz poskytuje profesionálům s dovednostmi pokročilých hodnotového řetězce řízení a znalostí pro zvýšení jejich pochopení povahy, kontextu a přínosu řídících funkcí operace, řízení dodavatelského řetězce, zadávání veřejných zakázek a logistiky na profesionální úrovni.

Kariérní možnosti zahrnují pozice v řízení provozu, řízení provozu služeb, řízení dodavatelského řetězce, řízení rizik a složitost a strategického nákupu.... [-]