MASTERSTUDIES

Magisterské studium Batu Pahat. Více informací a kontakty na magisterské studium v Batu Pahat.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Magisterské studium Batu Pahat. Informace o magisterském studiu Batu Pahat. Ušetřete čas a kontaktujte školu Batu Pahat přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Inti mba duální ocenění s manažerskými studiemi od uni hertfo

INTI International University & Colleges, Malaysia
MBA
MA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Naše Master of Business Administration (MBA) dvojí ocenění s Master of Arts v Management Studies z University of Hertfordshire UK vám umožní naučit se klíčové obchodní adminis ...

Čtěte více

Master of International Business

INTI International University & Colleges, Malaysia
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Kampus

Master of International Business (MIB) zkoumá problémy ovlivňující především na Asii - pacifické oblasti. Obchodní operace v této oblasti jsou neustále mění, poskytuje mnoho v ...

Čtěte více