$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Makroekonomie zde!

Magisterský titul je užitečný téměř v každé oblasti. Nejen, že vám může poskytnout hlubší a úplnější pochopení studijního programu, ale může také předložit důkaz o tom, že chápání světa. Co je Master v makroekonomii? Tento stupeň se zaměřuje na studium toho, jak velké ekonomiky vzájemně spolupracují a jak jejich metriky naznačují úspěch těchto interakc… Čtěte více

Magisterský titul je užitečný téměř v každé oblasti. Nejen, že vám může poskytnout hlubší a úplnější pochopení studijního programu, ale může také předložit důkaz o tom, že chápání světa.

Co je Master v makroekonomii? Tento stupeň se zaměřuje na studium toho, jak velké ekonomiky vzájemně spolupracují a jak jejich metriky naznačují úspěch těchto interakcí. Studijní program makroekonomie by mohl prověřit trendy v oblasti výkonnosti, aby zjistil příčiny, jako jsou například hrubý domácí produkt země, jeho úrokové sazby a daňové politiky. Odtud můžete vytvořit model ekonomické teorie, doplněný závěry založenými ve skutečnosti. Tento model může ovlivňovat politiky, stejně jako poskytovat informace o tom, co funguje pro lepší ekonomiku a co ne.

Stupeň makroekonomie nejčastěji přináší výhody i ve vašem osobním životě. Pravděpodobně se můžete naučit řídit peníze za nejvíce dlouhodobý zisk, stejně jako dovednosti, jako je kritické myšlení a strategická analýza.

Náklady na magisterského studia v makroekonomice závisí jak na škole, tak na místě. Finanční úřad školy, který hodláte navštěvovat, by měl být schopen vám poskytnout podrobnosti o vašich plánovaných nákladech.

Mistr v makroekonomii často otevírá nové kariéry. Můžete se rozhodnout jít do vlády, ať už jako politik nebo jako výzkumník nebo analytik. Mohli byste se také stát spisovatelem nebo novinářkou, skládajícími články nebo technické vysvětlení, které sdílejí vaše znalosti se společným občanem, aby lépe vysvětlily, jaký vliv budou mít různé hospodářské politiky. Dalšími možnostmi mohou být konzultanti, výzkumní pracovníci nebo analytici pro soukromé firmy, které investují do finančního blahobytu země.

Mnohé školy nabízejí magisterský titul v oboru makroekonomie, a to jak ve formátech učeben, tak v on-line verzích. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
PhD
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Barcelona School of Economics
Barcelona, Španělsko

Studenti v Barcelona GSE makroekonomickou politiku a finanční trhy získají relevantní znalosti o centrálních otázkách v analýze makroekonomické a finanční ekonomiky a klíčovýc ... +

Studenti v Barcelona GSE makroekonomickou politiku a finanční trhy získají relevantní znalosti o centrálních otázkách v analýze makroekonomické a finanční ekonomiky a klíčových nástrojích, datech, modelech a technikách, které nyní využívají veřejné a soukromé instituce. -
Magistr
Denní studium
9 měsíce
Angličtina
01 Zář 2023
30 Čvn 2023
Kampus
 
University of Tartu
Tartu, Estonsko

MA v kvantitativní ekonomii poskytuje studentům silnou přípravu na současné ekonomické teorie a metody ekonometrické analýzy.

MA v kvantitativní ekonomii poskytuje studentům silnou přípravu na současné ekonomické teorie a metody ekonometrické analýzy. -
MA
Denní studium
2 roky
Angličtina
Srp 2023
15 Bře 2023
Kampus