MASTERSTUDIES

Magisterské studium Městský rozvoj Nizozemsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Studenti, kteří studují rozvoje měst se mohou naučit, jak analyzovat městské politiky a vypracovat akční plány sousedství. Programy se mohou zaměřit na témata, jako městského bydlení, financování městské infrastruktury, rozvoje půdy, integrovaného plánování a řízení měst v oblasti životního prostředí.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Magisterské studium Městský rozvoj Nizozemsko. Veškeré informace o magisterském studiu Městský rozvoj v Nizozemsko. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Městský rozvoj, Nizozemsko Filter

Magisterský ve veřejné správě: specializace Urban Governance

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Nizozemsko, Rotterdam
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

Jako produkt nové spolupráce mezi Katedrou veřejné správy (Erasmus School of Social and Behavioral Sciences, ESSB) a Institutem Housing and Urban Development Studies (IHS) je ...

Čtěte více

Magistr v městské správě

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences
Nizozemsko, Rotterdam
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
15 Jun 2019
Angličtina
Campus forma

Program nabízí pestrou množinu kurzů (povinné a volitelné), semináře, zasedání pracovních skupin a řadu hostujících přednášek mezinárodně uznávaných odborníků. Dále budete pro ...

Čtěte více