MASTERSTUDIES

Magisterské studium Městský rozvoj v Afrika - Zde naleznete magisterské studium Městský rozvoj v Afrika

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Program v rozvoji měst připravuje studenty analyzovat a plánovat městské prostory a čtvrtí. Programy se mohou zaměřit na životní prostředí a změnu klimatu měst, městské správy pozemků, městské strategie a plánování a řízení a financování městské infrastruktury.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Magisterské studium Městský rozvoj v Afrika - Veškeré informace o magisterském studiu Městský rozvoj v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

2 Výsledky v Městský rozvoj, Afrika Filter

Mistr v urbanistických studií

University of the Witwatersrand
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Mistr v urbanistických studií je multi-disciplinární magisterském studiu, včetně kurzů v plánování, politologie, sociologie a historie. Stupeň je výzkum orientovaný a vhodný p ...

Čtěte více

Mistr v zastavěném prostředí v oblasti bydlení (MBE bydlení)

University of the Witwatersrand
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Stupeň MBE Pouzdro se s problematikou bydlení z multi-disciplinární, internacionalistické perspektivy. Jeho kurzy zkoumat teoretické, koncepční, sociální, technické, manažersk ...

Čtěte více