MASTERSTUDIES

Magisterské studium Městský rozvoj v Česká republika - Prague 6 - Zde naleznete magisterské studium Městský rozvoj v Česká republika - Prague 6

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Mistr v rozvoji měst je titul, který si klade za cíl naučit nástroje a techniky týkající se návrhu a vývoje v současných městech a regionech. Bude poskytovat multidisciplinární vzdělání, které zahrnuje studium společnosti, kultury, politiky, ekologie a ekonomie týkající se městských oblastí.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Magisterské studium Městský rozvoj v Česká republika - Prague 6 - Veškeré informace o magisterském studiu Městský rozvoj v Česká republika - Prague 6 Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Prague 6 zde!

1 Výsledky v Městský rozvoj, Prague 6 Filter

Master in Architecture and Urbanism

Czech Technical University in Prague
Manažerské kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Our aim is to provide students with professional knowledge and skills for all aspects of the contemporary world with respect to issues in modern architecture. The main target ...

Čtěte více