MASTERSTUDIES

Magisterské studium Městské a regionální plánování Spojené království - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Městské a regionální plánování je pole design a vývoj, ve kterém existuje mnoho specializace se spoléhat na něčí vkus. Několik z více populárních členění se pohybují od komunity a hospodářský rozvoj využití území na dopravu.

 

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Magisterské studium Městské a regionální plánování Spojené království. Veškeré informace o magisterském studiu Městské a regionální plánování v Spojené království. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Městské a regionální plánování, Spojené království Filter

Architektura MArch (Hons)

University of Dundee
Spojené království, Dundee
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Campus forma

Vzděláváme vynalézavé a přizpůsobivé architekty, kteří jsou schopni kreativně reagovat na požadavky komplexního a měnícího se prostředí.

Čtěte více

Plánování udržitelnosti a adaptace MSc

Centre for Alternative Technology
Spojené království, Machynlleth
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
31 Jul 2017
Campus forma
Online forma

MSc v oblasti udržitelnosti a adaptačního plánování (SAP) se zaměřuje na makroekonomické aspekty této oblasti

Čtěte více