MASTERSTUDIES

Magisterské studium Městské a regionální plánování Spojené arabské emiráty - Zde naleznete magisterské studium

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Pro ty lidi se zájmem o vytvoření návrhů ve velkém měřítku, které mají dopad na velké komunity lidí, oblasti městské a regionální plánování je často profesionální oblast, která má velký zájem.

 

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Magisterské studium Městské a regionální plánování Spojené arabské emiráty. Veškeré informace o magisterském studiu Městské a regionální plánování v Spojené arabské emiráty. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Spojené arabské emiráty Filter

Mistr v městské a regionální plánování

Université Paris-Sorbonne Abou Dhabi
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
18 měsíce
Angličtina
Campus forma

18-měsíční titul magistra v oboru městské a regionální plánování je navržen tak, aby studenti získají základní znalosti a dovednosti potřebné pro úlohy jako profesionální plán ...

Čtěte více