MASTERSTUDIES

Magisterské studium Městské a regionální plánování Mexiko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Pro ty lidi se zájmem o vytvoření návrhů ve velkém měřítku, které mají dopad na velké komunity lidí, oblasti městské a regionální plánování je často profesionální oblast, která má velký zájem.

 

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Magisterské studium Městské a regionální plánování Mexiko. Veškeré informace o magisterském studiu Městské a regionální plánování v Mexiko. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Mexiko Filter

Magisterský titul z udržitelných měst a veřejných prostor

ITESO - Universidad Jesuita de Guadalajara
Mexiko, Tlaquepaque
Manažerské kurzy
01 Aug 2020
<
Denní studium
<
4 semestry
07 Jun 2020
španělština
Campus forma

Magisterský titul v oblasti udržitelných měst a veřejných prostor podporuje rozvoj inovativních a participativních projektů, které se zabývají sociálními a územními otázkami v ...

Čtěte více