MASTERSTUDIES

Magisterské studium Městské a regionální plánování Itálie - Zde naleznete magisterské studium

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Městské a regionální plánování pozemků pro použití velkých skupin lidí je obor, který vyžaduje, kdo mají velké množství znalostí. Mezi nejvýznamnější předměty zahrnují plánování, metropolitní dynamiku rozvoje, plánování a provádění.

 

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Magisterské studium Městské a regionální plánování Itálie. Veškeré informace o magisterském studiu Městské a regionální plánování v Itálie. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Itálie Filter

Recity - Společný evropský mistr hřiště v regeneraci města

fisD consortium
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;5 roky
Kampus

návrh regenerace města, provádět s holistickým přístupem založeným na zlepšení schopnosti nezbytné pro klíčové aktéry v rámci pokročilého procesu udržitelného městského rozvoj ...

Čtěte více