MASTERSTUDIES

Magisterské studium Městské a regionální plánování v Afrika - Zde naleznete magisterské studium Městské a regionální plánování v Afrika

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Pro ty lidi se zájmem o vytvoření návrhů ve velkém měřítku, které mají dopad na velké komunity lidí, oblasti městské a regionální plánování je často profesionální oblast, která má velký zájem.

 

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Magisterské studium Městské a regionální plánování v Afrika - Veškeré informace o magisterském studiu Městské a regionální plánování v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Afrika Filter

Mistr v urbanistických studií

University of the Witwatersrand
Jihoafrická republika, Johannesburg
Manažerské kurzy
Únor 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
30 Oct 2018
Angličtina
Campus forma

Mistr v urbanistických studií je multi-disciplinární magisterském studiu, včetně kurzů v plánování, politologie, sociologie a historie. Stupeň je výzkum orientovaný a vhodný p ...

Čtěte více