MASTERSTUDIES

Magisterské studium Městské a regionální plánování Česká republika - Zde naleznete magisterské studium

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Pole městského a regionálního plánování je ten, který se zabývá vytvořením vzorů pro pozemků, které mají být použity v městské, průmyslové nebo regionální kapacity. Některé specializace patří životní prostředí a dopravu.

 

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Magisterské studium Městské a regionální plánování Česká republika. Veškeré informace o magisterském studiu Městské a regionální plánování v Česká republika. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Městské a regionální plánování, Česká republika Filter

Mistr v architektuře a urbanismu

Brno University of Technology
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Příprava absolvovaného architekta, aby se stala kreativním odborníkem v celém komplexu své profese, který je schopen zvládnout projektové a řídící úkoly v procesu investiční v ...

Čtěte více

Mistr ve stavebnictví - komunální inženýrství

VSB - Technical University of Ostrava
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
18 měsíce
30 Dub 2020
Angličtina
Kampus

V oblasti Urban Engineering se skrývá otázka rozhodování o umístění budov a vodovodů, elektřiny, plynu, kanalizace atd. K vyřešení těchto problémů je nutné znát všechny techni ...

Čtěte více