MASTERSTUDIES

Magisterské studium Média Spojené arabské emiráty - Zde naleznete magisterské studium

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

V mediálním programu, studenti mohou být schopni zkoumat tvorbu, výrobu a analýzu různých typů médií. Media zahrnuje mnoho různých oblastí, včetně sociálních médií, mediálních technologií, podnikání, strategický marketing, film, historie a novinky.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Magisterské studium Média Spojené arabské emiráty. Veškeré informace o magisterském studiu Média v Spojené arabské emiráty. Kontaktujte školu zde!

4 Výsledky v Média, Spojené arabské emiráty Filter

Mistr žurnalistiky

Curtin University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
English (Australia)
Kampus

Ve světě současné žurnalistiky organizace hledají profesionály připravené na práci s multidisciplinárními znalostmi a technickými dovednostmi žurnalistiky.

Čtěte více

Mistr v marketingu, managementu, komunikace a média

Université Paris-Sorbonne Abou Dhabi
Magistr
<
Denní studium
<
18 měsíce
Angličtina
Kampus

18-měsíční titul magistra v oboru marketingu, managementu, komunikačních a mediálních připravuje studenty pro pracovní příležitosti v různých oblastech po celém světě. Třídy k ...

Čtěte více

Ma médií a komunikace

Manipal University Dubai
MA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

MA v oboru médií a komunikace je nabízen v následujícím proudech: masmédia Žurnalistika grafika a animace

Čtěte více

Master of Media a komunikace

The University of Wollongong in Dubai
Magistr
<
Denní studium
<
18&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Kampus

Program je koncipován v kontextu rostoucího trendu pro odborníky z oblasti médií pracující samostatně nebo jako součást multidisciplinárního týmu pro celou řadu klientů. Zatím ...

Čtěte více