MASTERSTUDIES

Magisterské studium Média v Německo - Offenburg - Zde naleznete magisterské studium Média v Německo - Offenburg

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Mediální studia jsou velmi rozmanité, a může pokrývat celou řadu oblastí, jako je výroba a analýzu médií a mediálního podnikání. Témata mohou zahrnovat design, marketingové strategie, digitální video produkci, výzkum a historii média.

 

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Magisterské studium Média v Německo - Offenburg - Veškeré informace o magisterském studiu Média v Německo - Offenburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Offenburg zde!

1 Výsledky v Média, Offenburg Filter

Magistr v komunikaci a mediální inženýrství

Offenburg University
Magistr
Říj 2021
<
Denní studium
<
4 semestry
31 Bře 2021
Angličtina
Kampus

Informace na dosah ruky, mobilní výpočetní technika, internet věcí, multimediální sítě - mnoho trendů urychluje dnešní život. Jsou hnací silou za globální trhy telekomunikací, ...

Čtěte více