MASTERSTUDIES

Magisterské studium Média Mexiko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Mediální studia může poskytnout solidní znalosti odborné znalosti a dovednosti potřebné pro úspěch v moderní mediální průmysl. Různé typy médií mohou být prozkoumány, včetně vysílání, filmu, vydávání, reklama, fotografování a sociálních médií.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Magisterské studium Média Mexiko. Veškeré informace o magisterském studiu Média v Mexiko. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Média, Mexiko Filter

Mistr V Komunikacích A Visual Jazyky

ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)
Magistr
<
Kombinované studium
<
2 roky
Kampus

Mistr v komunikacích a Visual jazyky cílem je školit učitele k udržení odborných projektů komunikace s vizuálními jazyky, přes teorii použít ...

Čtěte více

Mistr Ve Sdělení S Technologií Virtual Media

ICONOS (Research Institute for Communication and Culture)
Magistr
<
Kombinované studium
<
2 roky
Kampus

Mistr ve sdělení s technologií Virtual Media je zaměřen na vzdělávání učitelů udržet profesionální komunikačních projektů prostřednictvím virtuálních prostředků, podporované d ...

Čtěte více