MASTERSTUDIES

Magisterské studium Média Litva - Zde naleznete magisterské studium

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Programy Média jsou prospěšné pro ty, kteří se chtějí naučit, jak různé typy médií se používají k vytváření a sdílení informací. Témata mohou zahrnovat tvorbu, analýzu, historii, technologii a design spojené s médii.

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Magisterské studium Média Litva. Veškeré informace o magisterském studiu Média v Litva. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Média, Litva Filter

Mistr v budoucích médiích a žurnalistice

Vytautas Magnus University
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Tento program používá multidisciplinární přístup, který kombinuje kompetence a dovednosti (a) žurnalistiky, (b) vznikající mediální technologie a (c) vytváření obsahu (text, a ...

Čtěte více

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Magistr
MA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

První rok: prozkoumat možnosti Požadavky na přijetí

Čtěte více