MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Média a komunikace Nizozemsko zde!

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Existuje celá řada médií a komunikačních programů v rozsahu od nezletilých osob, jako jsou digitální video produkci, studie kino a interaktivních médií, aby bakalářských a magisterských stupňů. Existují také programy, které zdůrazňují stáže získat cenné zkušenosti v oboru.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Média a komunikace v Nizozemsko. Získejte všechny informace o Média a komunikace a obraťte se na školu přímo zde.

1 Výsledky v Média a komunikace, Nizozemsko Filter

Master Of Arts & Culture: Srovnávací umění a mediální studia

Vrije Universiteit Amsterdam
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Program Srovnávací umění a mediální studia se zaměřuje na vzájemný vztah a přechody v moderní a současné vizuální kultuře. Tím míníme vzájemné vztahy mezi různými starými a no ...

Čtěte více