MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Média a komunikace Švédsko zde!

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Studie u médií a komunikace může počítat s různými kariéry v mnoha odvětvích mediálního průmyslu, jako jsou interaktivní média, televize, herní design a film. Práce v těchto odvětvích zahrnují výrobu, scénáristika, střih, kamera a zvukové a světelné techniky.

Švédsko (Sverige) je největší ze skandinávských zemí, s populací asi 9,5 milionu. To hraničí s Finskem a Norskem a je připojen do Dánska přes most Öresund (Öresundsbron). Švédsko má silnou tradici, že jsou otevřené, přesto diskrétní země.

Média a komunikace v Švédsko. Získejte všechny informace o Média a komunikace a obraťte se na školu přímo zde.

2 Výsledky v Média a komunikace, Švédsko Filter

Mistr V Mediálních A Komunikačních Studiích: Kultura, Spolupracující Média A Kreativní Průmysl

Malmö University
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Magisterský program v oboru Mediální a komunikační studia vám poskytuje pokročilé znalosti digitálních médií prostřednictvím praktických přístupů v oboru. Budete kreativně a e ...

Čtěte více

Magistr sociálních věd v udržitelné komunikaci

Jönköping University
Magistr
23 Srp 2021
<
Denní studium
02 May 2021
Angličtina
Kampus

Udržitelná komunikace (SusCom) je magisterský program pro média a komunikaci určený pro studenty, kteří chtějí prohlubovat své chápání významné role médií a komunikace pro glo ...

Čtěte více