MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Média a design v Evropa tady!

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Média a design zahrnuje vytvoření digitálního umění, grafika, animace a dalších produktů pro širokou škálu platforem. Oba dvojrozměrné a trojrozměrné světy jsou řemeslně pro použití v mnoha aplikacích, včetně počítačových her, televize, filmů, mobilní zařízení, on-line chatu, sociálních médií a virtuálních simulátorů.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Média a design v Evropa. Získejte všechny informace o Média a design a obraťte se na školu přímo v Evropa!

3 Výsledky v Média a design, Evropa Filter

Mistr v redakčním designu a výrobě

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Magistr
05 Říj 2020
<
9 měsíce
španělština
Spanish (Spain)
Kampus

Jděte na projektování všech druhů publikačních formátů a nových digitálních médií, které ovládají roli fotografie a ilustrace, kompozice, typografie a procesy, které zasahují ...

Čtěte více

Master of Arts v nových médiích - nový mediální design a výroba

Aalto University
MA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Finský
švédský
Kampus

Chtěli byste prozkoumat vzrušující příležitosti, které se nová digitální technologie otevírá komunikaci, interakci a výrazu - a najít kariéru, kde můžete využít vaši kreativit ...

Čtěte více

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Magistr
MA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

První rok: prozkoumat možnosti Požadavky na přijetí

Čtěte více