MASTERSTUDIES

Média a design Madrid

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Média a design disciplína je vysoce relevantní i dnes a zahrnuje mnoho oblastí, včetně vizuální komunikace, branding, a mnoho dalšího. Potřeba odborníků se schopností vytvářet a provádět zprávy pro veřejnost je žádána zaměstnavatelů.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Madrid City je hlavním městem Španělska. Jedná se o metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel. Má aréna volala Las Ventas, která hostí každoroční událost pro býčí zápasy. Město má mnoho veřejných a soukromých vysokých škol.

Média a design Madrid. Získejte všechny informace o mistra v Média a design a obraťte se na školu v Madrid přímo!

1 Výsledky v Média a design, Madrid Filter

Mistr v redakčním designu a výrobě

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Magistr
05 Říj 2020
<
9 měsíce
španělština
Spanish (Spain)
Kampus

Jděte na projektování všech druhů publikačních formátů a nových digitálních médií, které ovládají roli fotografie a ilustrace, kompozice, typografie a procesy, které zasahují ...

Čtěte více