MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované Logika Evropa

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Kombinované Logika Evropa. Získejte všechny informace o Kombinované Logika a obraťte se na školu přímo Evropa!

3 Výsledky v Logika, Evropa Filter

MLitt v logice a metafyzice

University of St Andrews
Manažerské kurzy
27 Jan 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

MLitt v logice a metafyzice nabízí studentům specializované vzdělávání v různých tématech v rámci logiky i metafyziky. Studenti jsou vybízeni k tomu, aby našli spojení mezi tě ...

Čtěte více

Mistr v logice

University of Gothenburg, Faculty of Arts
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Campus forma

Logika je tradičně definována jako studium formálních aspektů platného uvažování, ale dnes mnoho logiků považuje logiku za obecnější studii o formálních systémech a jejich apl ...

Čtěte více

Mistr v logice a filozofie vědy

Universidad de La Laguna
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Online & Campus forma
<
Kombinované
španělština
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

Tento meziuniverzitní Master je vyučován v celkem 6 univerzit můžete najít další informace o mistra na internetových stránkách University of Salamanca.

Čtěte více