MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Literatura v Irsko - Dublin - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Literatura v Irsko - Dublin

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

V literatuře programu, mohou studenti zkoumat a analyzovat různé typy písemných prací. V některých případech program může soustředit na literární teorie, filozofií nebo dokonce sémiotiky. Student může dodatečně zvolit specializaci.

Irsko je ostrov na severozápadě kontinentální Evropě. Je to třetí největší ostrov v Evropě a dvacátý největší ostrov na Zemi. Na východě je větší ostrov Velké Británie, od které je oddělen Irského moře.

Dublin, který je od Leinster provincie, je moderní středisko vzdělávacích institucí, které jsou známé pro kvalitní vzdělávání. Toto město má velký kulturní význam. Nabízí tři hlavní univerzity na vzdělání uchazečů: University of Dublin, Národní univerzita Irska a Dublin City University.

Kombinované magisterské studium Literatura v Irsko - Dublin - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Literatura v Irsko - Dublin Ušetřete čas a kontaktujte školu v Irsko - Dublin zde!

1 Výsledky v Literatura, Dublin Filter

MPhil ve středověkých studiích

Trinity College Dublin
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Nový M. Phil ve středověkých studiích nabízí studentům široký přehled středověku díky vynikající sbírce středověkých rukopisů Trinity a zároveň umožňuje studentům specializova ...

Čtěte více