MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Literatura v Španělsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Literatura v Španělsko

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Literatura je různé formy písemných materiálů. Akademický program, v literatuře se mohou objevovat různé typy psaní nebo jak efektivně vytvořit originální kusy konkrétní kategorie. Specializace může být v oblastech, jako je tvůrčí psaní či v určité národní literatury.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované magisterské studium Literatura v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Literatura v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Literatura, Španělsko Filter

Magisterská Současná Kultura

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Španělsko, Madrid
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
10 Sep 2019
španělština
Campus forma

Tento program umožňuje přístup k oficiálnímu magisterskému titulu v mezinárodní spolupráci a řízení veřejných politik, programů a rozvojových projektů Mezinárodní univerzitou ...

Čtěte více

Mistr v literatuře, kultuře a rozmanitosti

Universidade da Coruña
Španělsko, Coruña + 8 Více
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Kombinované
španělština
Campus forma

Magisterský titul v oboru literatury, kultury a rozmanitosti je oficiální kvalifikaci, 60 kreditů a doba trvání jednoho akademického roku.

Čtěte více

Master in Advanced Research in Humanistic Studies

Universitat Rovira i Virgili
Španělsko, Tarragona
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
Angličtina
Spanish
Katalánština
Campus forma

Up to now, there has been a lack of a specific master's degree that provides future researchers with the training they need to undertake a research career in the Humanities. I ...

Čtěte více