Magisterské studium Lingvistika Čína - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Lingvistika Čína - Zde naleznete magisterské studium

Lingvistika

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

S Master v lingvistice programu, mohou studenti zaměřit na oblasti, jako je neurolingvistika, aplikované lingvistiky, psycholingvistiky, nebo teoretické lingvistiky. Studenti budou mít náročný ročníkovou práci, která bude vyžadovat výzkum a vývoj jazyka.

Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě ' s druhým největším a stále roste. Zažívají svou kulturu a pochopení jeho růst trhu posílí svou kariéru.

Magisterské studium Lingvistika Čína. Veškeré informace o magisterském studiu Lingvistika v Čína. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr V Lusophone Studiích Literatuře

University of Saint Joseph
Campus forma Denní studium August 2017 Čína Anhui

Tento mistr řeší Literatury v portugalštině z hlediska kulturních studií comparatists. Je založen na uznání Macaa jako jedinečnou platformu pro mezikulturní dialog mezi Asií [+]

Magisterske studium Lingvistika Čína. Tento mistr řeší Literatury v portugalštině z hlediska kulturních studií comparatists. Je založen na uznání Macaa jako jedinečnou platformu pro mezikulturní dialog mezi Asie, Afriky, Brazílie a Evropy, pokud jde o plodiny a Lusophone národy, spojené dohromady společného hospodářského zájmu a paměti odkazy Společné váš odkaz do Portugalska. Je rozdělena do devíti modulů (27 kreditů), postkoloniálních studií, srovnávací, literární a kulturní práva, stává dialogu mezi literaturou portugalsky mluvících zemí; navazuje na disertační práci, chápané jako vyvrcholení osobního hledání cesty na relevantní aspekty kultur portugalsky mluvících zemích (9 kreditů). [-]