Filter
Magisterské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Life Skills - Zde naleznete magisterské studium Life Skills

Magisterský titul pomáhá studentům stavět na svých dovednostech tím, že je vybaví technikami a dalšími znalostmi. Programy obvykle trvají jeden až dva roky. Toto vzdělání může dělat absolventy mnohotvárnější, přizpůsobivější a obchodovatelnější v profesionálním světě.

Co je Master v životních dovednostech? Tento titul poskytuje specializované vzdělání učitelům, aby mohli lépe sloužit mladým studentům. Obsahuje základy dětského vývoje s výukou v oblasti identifikace, diagnostiky a zásahu studenta, který potřebuje pomoc. Účastníci programu mohou získávat další znalosti nad rámec své vlastní výuky ve třídě. Studenti, kteří hledají tento titul, se mohou specializovat na různé aspekty životních dovedností pro ty, kteří trpí tělesným nebo duševním postižením, a mohou se naučit, jak se starat o různé lidi.

Mistr v životních dovednostech pomáhá studentům naučit se učit děti rozvíjet řešení problémů, analytické a komunikační dovednosti. Může se jednat o to, jak udělat rutinu, jak efektivně komunikovat nebo jak trénovat trpělivost, které lze aplikovat na každodenní život. Studenti se také naučí identifikovat problémy jednotlivců a vyvíjet strategie, jak je vyřešit.

Náklady na magisterský stupeň se liší. Závisí to na výuce a dalších poplatcích v instituci výběru. Potenciální studenti by měli zkoumat různé univerzity, aby našli program, který by vyhovoval jejich potřebám.

Tento titul pomáhá absolventům rozvíjet dovednosti, které pomáhají ostatním, kteří bojují s každodenním životem. Umožňuje také současným učitelům a dalším pedagogům, aby zlepšili své techniky ve svém současném pracovním prostředí nebo převzali další roli ve speciálním vzdělávání. Absolvent může také stát se trenérem v oblasti životních dovedností nebo profesionálem, který se zaměřuje na problematiku začleňování v neziskových organizacích nebo vládních organizacích.

Master in Life Skills je nabízen na univerzitách a univerzitách po celém světě. Ale pro ty, kteří chtějí větší flexibilitu a raději studovat na dálku, existují také možnosti online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Life Skills

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Mistr v rané péči. Prevence, diagnostika a léčba se zabývá základními aspekty vývoje dítěte, významem rodiny jako promotéra a umožňujícím tento vývoj v typech patologií a ... [+]

Umístění: Barcelona - Madrid

Hodiny: Madrid SD / MXJ Barceona SD

Kvalifikace: Mistr v rané pomoci vydané ISEP

O

Mistr v rané péči. Prevence, diagnostika a léčba se zabývá základními aspekty vývoje dítěte, významem rodiny jako promotéra a umožňujícím tento vývoj v typech patologií a změn, které se mohou objevit během tohoto procesu a způsoby detekce, diagnostiky a intervenovat každý případ.

Tento program teprepara odhaluje včasná potenciální rizika nedostatků a také provádí stimulační procedury pro děti do 6 let, které trpí vývojovým onemocněním nebo jsou vystaveny riziku utrpení, k dosažení maximální fyzické, duševní a duševní pohody. sociální... [-]

Španělsko Barcelona Madrid