Magisterské studium Life Skills - Magisterské studium Life Skills hledejte zde!

Magisterské studium Life Skills - Zde naleznete magisterské studium Life Skills

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Magisterské studium Life Skills. Veškeré informace o magisterském studiu Life Skills. Ušetřete čas a kontaktujte školu přímo zde!

Čtěte více

Magisterský Titul V Raném Dětství: Perspektivy A Linie Intervence (MPIN)

Universidad de las Islas Baleares - UIB
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Španělsko Palma de Mallorca

Cílem magisterského studia je poskytnout pokročilé odborné a multidisciplinární vzdělávání odborné způsobilé k intervenci v programech a službách pro děti do šesti let. [+]

Co je to?

Cílem magisterského studia je poskytnout pokročilé odborné a multidisciplinární vzdělávání odborné způsobilé k intervenci v programech a službách pro děti do šesti let.

Sociální změny (multikulturalismus, nové struktury rodiny ...) a současné vědecké pokroky (neurovědy, teorie vazeb, systémová perspektiva ...) vyžadují nové rozvojové přístupy a intervence v prvních letech života.

Intervence v raném dětství je klíčem k budoucímu vývoji a je zapotřebí zahrnout propagační a podpůrné služby, upřednostňovat preventivní programy a zjišťovat rizikové situace.

Teorie a výzkum v raném dětství má mnoho přispět k rozvoji komunitních politik a postupů, jakož ik monitorování a hodnocení iniciativ a vzdělávání osob odpovědných za péči v raném dětství.... [-]