MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Kulinářské umění v Evropa - Zde naleznete magisterské studium Kulinářské umění v Evropa

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Magisterské studium Kulinářské umění v Evropa - Veškeré informace o magisterském studiu Kulinářské umění v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

8 Výsledky v Kulinářské umění, Evropa Filter

Magisterský výživě a kulinářské umění

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online forma Denní studium Kombinované 16 - 20 měsíce Přihlašování započato Švýcarsko Curych + 1 více

Na konci Mistra (MBA) ve výživě a kulinářského umění (Management Service Food) studijního programu absolventi bude kombinovat teorii s jejich pracovním experiance a zobrazení dobré znalosti výživy a kulinářské umění (Management Service Food).

Mezinárodní mistr v potravinářském a kuchař designu

École de Condé
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Francie Lyon

Mezinárodní Master in jídlo a vaření design, plně v angličtině, nabízí vysokou úroveň odborné přípravy v oblasti gastronomie a vaříme design.

Master Course na italské kulinářské umění

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Kampus Denní studium 6 měsíce Kontaktuj školu Itálie Turín

Mistrovský kurz italské kuchyně a enologové, který trvá 180 dní, je rozdělen do dvou částí: první, s 55-denní délkou, teoreticko-praktických lekcí v ústředí ICIF doplněných ICIF terénu; druhá spočívá v 120denní odborné stáži (volitelné, nezahrnuté do nákladů na předplatné) v restauracích vybraných školou.

Magistr ve vývoji gastronomických pojmů

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Kampus Denní studium 4 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Castellón de la Plana

Skupina Gasma a elBarri se setkají, aby představili formativní program plný kreativity a avantgardy. Unikátní mistr světa. Další sázka pro ty profesionály, kteří hledají další krok ve své profesi.

Magistr v současné cukrárně a sladké kuchyni

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Kampus Denní studium 5 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Castellón de la Plana

Cesta po světě cukrárny od zpracování dílny po sladkou kuchyni. Magisterský titul v současné cukrárně a sladké kuchyni je nejkomplexnější a nejmodernější školení v nejsladší oblasti kuchyně.

Master v gastronomii a kulinářské řízení

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Kampus Denní studium 5 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Castellón de la Plana

Tento mistr nabízí kompletní ponoření do kuchyně ze dne na provést kvalitativní skok ve své kariéře. Jsem schopen vytvořit kreativní a ziskový tvrzení, a to nejen v kuchyni, ale také v cukrářství a pekařství.

Magistr v designu potravin

Scuola Politecnica di Design SPD
Kampus Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Itálie Milán

Master in Food designu rozvíjí potřebné dovednosti tak, že obchodník může vstoupit do sektoru potravin návrh, trh, který se neustále roste, a tam, kde je Itálie reference. Kurz je zaměřen na absolventy v designu, marketingu a komunikace, ale i na odborníky s praxí na trhu. Program je zaměřen na potravinářském průmyslu a jeho metodik.

Magister v oboru kulinářského a kuchyňského managementu

University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL
Kampus Denní studium 8 - 14 měsíce Září 2020 Španělsko Barcelona

Kvalifikace od EUHT StPOL a "Nadace univerzity Gerona: inovace a školení" (kvalifikace uznávaná oběma institucemi a hotelovým sektorem díky svému dlouhému