Filter
Magisterské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Korejština - Zde naleznete magisterské studium Korejština

Magisterský titul může pomoci studentům stavět na svých stávajících znalostech tím, že jim umožní zvýšit své dovednosti. Programy obvykle trvají jeden až dva roky. Toto akademické pověření může studentům nabídnout odborné znalosti a výraznou výhodu, neboť se připravují na to, aby se svou kariéru dostali na další úroveň.

Co je mistr v korejštině? Tento stupeň je navržen tak, aby zvýšil aktuální znalosti studentů a zájem o korejské studium. Ať už se zaměřuje na ekonomické faktory ovlivňující Korejský poloostrov nebo na analýzu korejské literatury, může být soustředěnější pochopení Koreje pomáhat studentům získat obchodovatelné dovednosti. Někteří studenti mohou mít možnost žít nebo studovat v zemi jako součást svého školení.

Studenti, kteří obdrží magisterský kurz v korejštině, mohou získat specializované znalosti o korejském finančnictví, politice, jazyce a kultuře. Mohou se také naučit analyzovat minulé události a aplikovat znalosti na aktuální skutečnosti. Tyto dovednosti mohou studentům pomoci stát se kulturně citlivějšími a připraveny pracovat a žít v globální komunitě.

Náklady na magisterský stupeň se liší. Závisí na instituci, délce trvání programu a dalších faktorech. Potenciální studenti jsou vyzýváni, aby důkladně prozkoumali různé univerzity, aby mohli najít správné studijní programy.

Mnoho lidí, kteří obdrží magisterský kurz v korejštině, najde v některých oblastech kariéru v Koreji. Příklady zahrnují práci jako analytici, překladatelé nebo ředitelé komunikace s nadnárodními, soukromými nebo vládními institucemi. V těchto pozicích absolventi mohou přinést jedinečné pochopení země, jejích lidí a kultury. Některé z těchto kariér jim umožňují uplatnit své znalosti korejských zájmů v širším kontextu, ať už se jedná o ekonomické vztahy, politiku nebo média.

Tam jsou univerzity po celém světě, které nabízejí Master v korejštině. Pro ty, kteří hledají flexibilnější program, existují také možnosti online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Korejština

SOAS University of London

Katedra je schopna dohlížet na tituly MPhil a PhD výzkumem a prací v široké škále kulturních a jazykových předmětů. Zamýšlí studenti výzkumu by se neměli omezovat na výbě ... [+]

Způsob účasti: na plný nebo částečný úvazek

Katedra je schopna dohlížet na tituly MPhil a PhD výzkumem a prací v široké škále kulturních a jazykových předmětů. Zamýšlí studenti výzkumu by se neměli omezovat na výběr témat na ty, které jsou uvedeny proti jménům současných zaměstnanců (postgraduální studenti v poslední době pracují na řadě témat, která zahrnují japonské kino, texty kabuki, moderní japonskou lingvistiku a literaturu, Meiji historické texty, korejská lingvistika a literatura, korejská koloniální historie a historie osmnáctého století). Výzkum prováděný na úrovni MPhil a PhD je založen na literárním, dokumentárním a archivním materiálu dostupném na SOAS a také shromážděném během terénních prací v Japonsku a Koreji.... [-]

Spojené království Londýn
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině