MASTERSTUDIES

Magisterské studium Komunikace v Spojené státy americké - Chicago - Zde naleznete magisterské studium Komunikace v Spojené státy americké - Chicago

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Předměty v komunikaci umožňují studentům zdokonalovat několik dovedností, které jsou neocenitelné v moderní pracoviště. Toto soustředění umožňuje, aby student vybrat z řady možností kariéry po absolvování programu z mnoha různých odvětvích.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Město Chicago je třetí největší populace v Americe téměř 10 milionů obyvatel. To má některé z nejlepších národních škol k účasti v zemi.

Magisterské studium Komunikace v Spojené státy americké - Chicago - Veškeré informace o magisterském studiu Komunikace v Spojené státy americké - Chicago Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Chicago zde!

2 Výsledky v Komunikace, Chicago Filter

Ma V Oblasti Komunikace, Médií A Divadla

Northeastern Illinois University
MA
23 Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
15 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

Využijte sílu komunikace. Zdokonalte své znalosti v teorii a praxi komunikace a rozvíjejte uznání odlišného vnímání světa.

Čtěte více

Master sítě a řízení komunikace (mncm)

DeVry University
Magistr
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus
Online forma

Jako organizace vykonávat obrovský potenciál dnešních sofistikovaných telekomunikačních systémů, tam je rostoucí potřeba pro motivované profesionály, kteří mají odborné znalos ...

Čtěte více