MASTERSTUDIES

Magisterské studium Komunikace v Spojené království - Svatý Andrews - Zde naleznete magisterské studium Komunikace v Spojené království - Svatý Andrews

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Předměty v komunikaci umožňují studentům zdokonalovat několik dovedností, které jsou neocenitelné v moderní pracoviště. Toto soustředění umožňuje, aby student vybrat z řady možností kariéry po absolvování programu z mnoha různých odvětvích.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

St Andrews se nachází ve Skotsku a známý jako domov golfu. Jeden z patnácti skotských univerzit, je University of St Andrews tam nachází. Je to také nejstarší skotská univerzita, založená v roce 1410.

Magisterské studium Komunikace v Spojené království - Svatý Andrews - Veškeré informace o magisterském studiu Komunikace v Spojené království - Svatý Andrews Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Svatý Andrews zde!

1 Výsledky v Komunikace, Svatý Andrews Filter

IMACS: International Master in Audiovisual and Cinema Studies (MLitt)

University of St Andrews
Magistr
06 Zář 2021
<
Denní studium
<
2 roky
11 Srp 2021
Angličtina
Kampus

Tento dvouletý titul MLitt nabízí jedinečnou příležitost získat komplexní školení ve filmových a mediálních studiích při účasti v síti 15 předních programů v Evropě a Kanadě. ...

Čtěte více