MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Komunikační management Itálie zde!

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Znalost obchodní strategie, správu médií, marketingu a public relations jsou životně důležité pro profesionální správu komunikací. Spolu s tvůrčích schopností, specialista využívá expertní úrovni porozumění k řemeslu specifické i celkové strategie na podporu společnosti a jejích značek.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Komunikační management v Itálie. Získejte všechny informace o Komunikační management a obraťte se na školu přímo zde.

1 Výsledky v Komunikační management, Itálie Filter

Mistr v řízení a komunikaci se značkami (ve spolupráci s Landorem)

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Magistr
27 Led 2021
<
Denní studium
<
11 měsíce
14 Pro 2020
Angličtina
Kampus

Management, designový přístup, obchodní orientace a strategická vize jsou charakteristické rysy magisterského kurzu v oblasti řízení značky a komunikace. Vývoj značkových proj ...

Čtěte více