MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Komunikační management Česká republika zde!

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Vedení Communications je směs řízení obchodní činnosti, podnikatelské zaměření a tvůrčí talent, aby vytvářely pozitivní image firmy a jejích produktů nebo služeb. Často se jedná o větší plán pro své komunikaci a může soustředit na řízení značky nebo firemní komunikace.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Komunikační management v Česká republika. Získejte všechny informace o Komunikační management a obraťte se na školu přímo zde.

1 Výsledky v Komunikační management, Česká republika Filter

Mistr v oblasti bezpečnosti informací a komunikace

VSB - Technical University of Ostrava
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Cílem studia je vzdělávat absolventy s odbornými znalostmi v oblasti informační a komunikační bezpečnosti, kteří budou schopni řešit náročné úkoly související s bezpečností da ...

Čtěte více