MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Komunikační design v Portugalsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Komunikační design v Portugalsko

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Komunikační design slučuje pestrou škálu nástrojů a dovedností pro návrh zprávy, tvorbu a dodávání. Odborníci v této oblasti využívají své odborné znalosti v oblasti chování spotřebitelů a motivace, copywriting, směr reklamy, výběr médií kanálu, public relations a reklamy, které pomáhají spravovat firma své image, značky a kampaně.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Kombinované studium magisterské studium Komunikační design v Portugalsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Komunikační design v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Komunikační design, Portugalsko Filter

Digitální strategické komunikace

ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;30 měsíce
Portuguese (Portugal)
Kampus

Frekvence Digital strategické komunikace v absolvent má celkový cíl poskytnout studentům teoretické a praktické dovednosti, které podporují a pomáhají integraci digitálních ko ...

Čtěte více