Filter
Magisterské studium
Evropa Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najděte nejlepší Kancelářská administrativa v Evropa tady!

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kancelářská administrativa v Evropa. Získejte všechny informace o Kancelářská administrativa a obraťte se na školu přímo v Evropa!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Kancelářská administrativa, Evropa

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Sida Group Management Academy

Výkonný magistr v personální správě a managementu je operační a efektivní vzdělávací kurz navržený s úmyslem získat, prostřednictvím přímých zkušeností osob působících v ... [+]

kontext

Složitost pracovních záležitostí, legislativních změn, penzijní reformy a penzijní reformy vyžaduje, aby společnosti a odborníci byli průběžně aktualizováni. Tato transformace učinila roli manažera personální správy nezbytnou, která sleduje správný výklad platných zákonů o pracovním právu a plnění sociálního zabezpečení, dodržování daní a vedení povinných knih. Zabývá se ústavou, evolucí a řešením všech pracovních vztahů. Tento údaj zajišťuje správnou úhradu poplatků a souvisejících povinností všem zaměstnancům společnosti v souladu se smluvními pravidly a příslušnými zákony. Master také nabízí kompletní přípravu z hlediska personálního řízení.... [-]

Itálie Ancona Bologna Řím Neapol Verona Milán  + 3 Více
Prosinec 2019
Italština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině