MASTERSTUDIES

Magisterské studium Whitehorse. Více informací a kontakty na magisterské studium v Whitehorse.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

Pokud uvažujete o každém systému vysokoškolského vzdělávání, které bude mít vliv na váš život pozitivně, přičemž se vám praktické znalosti a dovednosti, pak Kanada 's vzdělávací systém je to, co budete potřebovat. Cestování do Kanady za své vzdělání vám bude ocenit kreativitu a inovace lektorů v těchto vyšších vzdělávacích institucí.

Magisterské studium Whitehorse. Informace o magisterském studiu Whitehorse. Ušetřete čas a kontaktujte školu Whitehorse přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Public Administration (MPA)

Yukon University
Magistr
Angličtina

Program Master of Public Administration (MPA) na University of Alaska Southeast (UAS) je šitý na míru zaneprázdněným veřejným a neziskovým manažerům, kteří se snaží zlepšit sv ...

Čtěte více