MASTERSTUDIES

Magisterské studium Hamilton. Více informací a kontakty na magisterské studium v Hamilton.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Pokud chcete začít vzrušující kariéru budoucnost, instituce vyššího vzdělávání v Hamiltonu může nasměrovat vás správným směrem. Školy zde nabízí širokou škálu programů, včetně technologie, obchodní, trestní právo a zdravotnictví. Můžete si neměli nechat ujít možnost, která vám vyhovuje.

Magisterské studium Hamilton. Informace o magisterském studiu Hamilton. Ušetřete čas a kontaktujte školu Hamilton přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr řízení komunikace

McMaster University Faculty of Humanities
Magistr
Říj 2021
<
Denní studium
<
2 roky
English (Canada)
Kampus

MCM je předním kanadským profesionálním magisterským titulem pro komunikační manažery, vedoucí pracovníky, začínající podnikatele a výzkumné pracovníky v mnoha oblastech souvi ...

Čtěte více

Master of designu

NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
Kampus

Master of Design je jeden-rok program. V průběhu tří semestrů, začínající v květnu každého roku, studenti 42 kreditů předepsaných Studio a humanitní vědy a vědy kurzy, a dokon ...

Čtěte více

Master of Fine Arts

NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design
MA
Zář 2021
<
Denní studium
Kampus

Master of Fine Arts stupně se uděluje po úspěšném absolvování 42 kreditů samozřejmě práce a dalších programových požadavků (včetně závěrečného výstavy a práce) převzala ...

Čtěte více