MASTERSTUDIES

Magisterské studium Moncton. Více informací a kontakty na magisterské studium v Moncton.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Magisterské studium Moncton. Informace o magisterském studiu Moncton. Ušetřete čas a kontaktujte školu Moncton přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr organizačního řízení

Crandall University
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Master of řízení organizace (M.Org.M) nabízí Adult Professional studií jako alternativu k MBA v tom, že se bude více zaměřovat na práci s, a díky, lidí než na technické aspekt ...

Čtěte více

Mistr školství

Crandall University
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Mistr Crandall University vzdělání je míra určen pro pedagogy, kteří chtějí zlepšit své schopnosti reagovat na potřeby studentů.

Čtěte více