MASTERSTUDIES

Magisterské studium Cochrane. Více informací a kontakty na magisterské studium v Cochrane.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

Pokud uvažujete o každém systému vysokoškolského vzdělávání, které bude mít vliv na váš život pozitivně, přičemž se vám praktické znalosti a dovednosti, pak Kanada 's vzdělávací systém je to, co budete potřebovat. Cestování do Kanady za své vzdělání vám bude ocenit kreativitu a inovace lektorů v těchto vyšších vzdělávacích institucí.

Magisterské studium Cochrane. Informace o magisterském studiu Cochrane. Ušetřete čas a kontaktujte školu Cochrane přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr božství

Canadian Southern Baptist Seminary & College
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
92 hodiny
Angličtina
Kampus

Mistr božství (MDiv) je 92-kreditních hodin profesionální postgraduální diplom určený k vybavení pastorů a dalších křesťanských ministrů se znalostmi, dovednostmi a postoji, k ...

Čtěte více

Mistr křesťanského ministerstva

Canadian Southern Baptist Seminary & College
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
60 hodiny
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Mistr křesťanského ministerstva (MCMin) studijního programu je navržen tak, aby připravil absolventy pro příslušné křesťanské vedení v široké paletě ministerstva volání. Zákla ...

Čtěte více