MASTERSTUDIES

Magisterské studium South Central Edmonton. Více informací a kontakty na magisterské studium v South Central Edmonton.

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Magisterské studium South Central Edmonton. Informace o magisterském studiu South Central Edmonton. Ušetřete čas a kontaktujte školu South Central Edmonton přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr koučování

University of Alberta
Magistr
Angličtina

Titul University of Alberta v oboru koučování (MCoach) umožňuje studentům rozvíjet své znalosti a porozumění koučování prostřednictvím osnov přizpůsobených jejich konkrétním v ...

Čtěte více