MASTERSTUDIES

Magisterské studium Yugok-dong. Více informací a kontakty na magisterské studium v Yugok-dong.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Instituce vysokoškolského vzdělávání včetně pravidelných čtyřletých vysokých škol a univerzit. Vzdělávání je brát velmi vážně v Jižní Koreji, a země je domovem několika univerzit světové úrovně, z nichž mnohé mají výměnné dohody s různými zahraničními univerzitami, a jsou dobrý způsob, jak pro cizince, vyzkoušet si život v zemi.

Magisterské studium Yugok-dong. Informace o magisterském studiu Yugok-dong. Ušetřete čas a kontaktujte školu Yugok-dong přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Major v logistice a obchodu

Daegu Haany University
Magistr
Bře 2021
Angličtina
Korejština

Hlavní obor logistiky a obchodu je mezinárodní prostřednictvím interdisciplinárního výzkumu v oblasti logistického managementu, ekonomiky a obchodu a živého propojení vzdělává ...

Čtěte více

Hlavní design interiéru

Daegu Haany University
Magistr
Bře 2021
Angličtina
Korejština

Kromě základních přednášek jsou realizovány různé programy související s praktickými pracemi a během prázdnin jsou otevřeny přednáškové místnosti a cvičné místnosti, aby co ne ...

Čtěte více