Magisterské studium Jazyky Spojené státy americké - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Jazyky Spojené státy americké - Zde naleznete magisterské studium

Jazyky

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

S Master in jazyků budou studenti zažít jedinečný a flexibilní struktura, jakož i rozsah zaostřovacích polí. Studenti se naučí identifikovat problémy pro lingvistický výzkum, a seznámit se s významnými vývoji v této oblasti.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Magisterské studium Jazyky Spojené státy americké. Veškeré informace o magisterském studiu Jazyky v Spojené státy americké. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr vzdělávání (M.Ed.) v anglickém jazyce umění

Alabama State University
Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Montgomery

Předpokládá se, že kandidát na Master of Science v oboru zavázala k učené studii výchovy a výuky jako svou kariéru. Sekundární vzdělávací programy obsahují kurzy profesního vzdělávání, učebních oborech a všeobecného vzdělávání. [+]

Předpokládá se, že kandidát na Master of Science v oboru zavázala k učené studii výchovy a výuky jako svou kariéru. Sekundární vzdělávací programy obsahují kurzy profesního vzdělávání, učebních oborech a všeobecného vzdělávání.

Kandidáti by se měla vztahovat na Pedagogické fakultě pro přijetí do programu vzdělávání učitelů nejpozději ve čtvrtém semestru jejich zápisu na Alabama State University. Po přijetí do programu, bude poradcem ve středním školství bude přiřazen k pomoci při navrhování přijatelný program. Poradce při Pedagogické fakultě bude koordinovat postup advisement s poradcem v učebních oborech.

Kandidáti ucházející se o certifikaci v jiných zemích by se měly snažit advisement od certifikační úředníkem College of Education.... [-]


Ma v angličtině, profesionální a technické psaní trati

Youngstown State University (YSU)
Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Youngstown

LSE trať anglické MA nabízí studentům příležitost naučit se zásady a postupy, techne-psaní pro organizace, instituce, vlády, a [+]

(Studenti si mohou vybrat MA literatury založené nebo skladbu MA v profesionální nástroj pro tvorbu a editaci dokončit své vzdělání. Na této stránce jsou požadavky na trati MA PWE) LSE skladeb anglické MA nabízí studentům možnost naučit se principy a postupy, techne-psaní pro organizace, instituce, vlády a podniky.

Studenti v rámci programu absolvovat kurzy v designu dokumentů, technické úpravy, řízení publikace a jazyků. Všechny tyto kurzy čerpat na tradičních i moderních teorií rétoriky, a všechny nabízejí praktické zkušenosti, s použitím špičkových softwarových nástrojů-při tvorbě a ruční práce profesionálních dokumentů.

... [-]