MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Jazykověda v Spojené království - Guildford - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Jazykověda v Spojené království - Guildford

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Kombinované magisterské studium Jazykověda v Spojené království - Guildford - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Jazykověda v Spojené království - Guildford Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Guildford zde!

1 Výsledky v Jazykověda, Guildford Filter

Překladatelské a tlumočnické studie MRes

University of Surrey
Manažerské kurzy
Říjen 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
13 Jul 2020
Angličtina
Campus forma

Tento jedinečný a inovativní kurz je prvním svého druhu ve Velké Británii. Získáte důkladné, systematické výzkumné školení v oblasti překladů a tlumočení a přizpůsobenou přípr ...

Čtěte více